Rozmiar penisa – jakie to ma znaczenie? Średnia grubość i długość penisa ? Sprawdźmy !

Panowie starają się zadowolić swoich partnerów w sypialni. Wymiary penisa, a dokładniej jego długość i grubość, odgrywają w tym wszystkim ważną rolę. Bardzo ważne jest, aby kobiety czerpały pełną satysfakcję z kontaktów seksualnych, dlatego mężczyźni starają się dać z siebie wszystko i zawsze stawić czoła okazji. Mężczyźni z małym penisem często mają z tego powodu kompleksy, ale warto zwrócić uwagę przede wszystkim na obwód ich penisa. To obwód odgrywa najważniejszą rolę w kobiecym orgazmie.

Jakie znaczenie ma rozmiar penisa ?

Według badania przeprowadzonego na University of Texas na 50 kobietach, stwierdzono, że grubość penisa jest najważniejszym czynnikiem dla kobiet. Jak widać, jego rozmiar jest wyraźnie mniej ważny. Panie wolą grubsze kończyny, ponieważ pozwala im to odczuwać głębszą przyjemność. Oczywiście jest to bardzo ważne w kontakcie seksualnym, ponieważ każda kobieta chciałaby kilkakrotnie zrelaksować się w łóżku i dojść do orgazmu. Aż 45 kobiet stwierdziło, że zwracają uwagę przede wszystkim na obwód fallusa, a dopiero później na jego wielkość.

Długość penisa ma drugorzędne znaczenie i kobiety uważają, że optymalny efekt powinien wynosić między 14-16 centymetrów. To jest w pełni satysfakcjonujące. Rozmiar penisa ma większe znaczenie dla męskiej psychiki. Im dłuższy penis, tym wyższa samoocena mężczyzny, ale nie warto kierować się takimi parametrami, bo wielkość w sypialni nie zostanie utracona. Tylko 20 procent kobiet uważało, że rozmiar jest najważniejszy, aby mężczyźni mogli dobrze spać, ponieważ nie wszystkie kobiety uważają to za ważne.

Średnia długość oraz grubość penisa.

W Internecie krąży wiele różnych publikacji naukowych oraz różnego rodzaju książek, które warto oczywiście przeczytać bliżej, aby móc realistycznie określić, jakie parametry powinien mieć idealny penis. Oczywiście jest to pojęcie bardzo względne, ponieważ w relacji damsko-męskiej najważniejsze jest uczucie i to, jak para je postrzega. Nie warto zwracać na to większej uwagi, bo wtedy kontakt seksualny może być niełatwy i niezbyt komfortowy. Z pewnością nie będziesz czerpał z nich wystarczającej przyjemności, w pełni świadomie, poprzez swoje głupie i niepotrzebne myśli.

Szacuje się, że średnia długość penisa to około 13,5 centymetra, natomiast optymalna długość powinna mieścić się w przedziale 15,5-16 centymetrów. Panowie mają jednak inne zdanie, bo ich zdaniem przeciętny penis powinien mieć 14 centymetrów, a idealnie gdyby miał około 16,5 centymetra. Jak widać, opinie w tym zakresie są bardzo podzielone, ale należy patrzeć na to subiektywnie. Ważne jest również nawiązanie kontaktu seksualnego. Jeśli mężczyźni dają z siebie wszystko w sypialni, dbają o potrzeby kobiet, są energiczni i zaangażowani, z pewnością zostaną docenieni.

Partnerzy bardzo to lubią. Jednak badania pokazują, że tylko 45 proc. Mężczyzn jest zadowolonych z wielkości swojego ciała, więc w ten sposób można szybko popaść w skomplikowane kompleksy, które później przełoży się na brak przyjemności z seksu i zwiększony poziom stresu. Wpływa też negatywnie na relacje między konkretnymi partnerami, dlatego jak widać warto popracować nad swoją samooceną i nieco zmienić podejście do tematu.

Ważnym punktem jest jednak obwód penisa iw tym przypadku średnia grubość powinna wynosić od 12,3 do 15,8 centymetra. Oczywiście obwód mierzy się w stanie wzwodu, choć dla niektórych mężczyzn może to być trudne, więc zawsze możesz poprosić o pomoc swoich partnerów seksualnych, którzy z pewnością będą chcieli się w to zaangażować, bo dla nich będzie to też zupełnie nowe doświadczenie. Ogromne znaczenie ma obwód penisa, ponieważ w ten sposób penetracja jest bardziej skuteczna, a kobiety czerpią dużo większą przyjemność z seksu.

Rozmiar penisa a narodowość, pochodzenie.

Jednak narodowość ma wpływ na rozmiar penisa. Eksperci uważają, że to, skąd pochodzą mężczyźni, ma ogromny wpływ na wielkość ich penisa. Oto kilka podstawowych szczegółów:

średni rozmiar penisa w Demokratycznej Republice Konga to około 17,95 cm, w Ekwadorze 17,7 cm, aw Ghanie 17,3 cm,
Średni rozmiar penisa w Korei Południowej to 9,66 cm, w Indiach 10,25 cm, aw Japonii 10,85 cm.

Jak widać, są narody, które mogą pochwalić się dużymi penisami, są też takie, u których średnia jest dość niska. Największymi penisami mogą pochwalić się przedstawiciele Afryki i Ameryki Południowej, a najmniejszymi mieszkańcy Azji. Polacy są w środku grupy i potrafią w stu procentach zadowolić swoje kobiety, więc nie musisz się tym zbytnio przejmować. W niektórych badaniach średnia długość penisa w Polsce to nawet 17,25 centymetra, więc porównując te dane z powyższymi, można śmiało powiedzieć, że Polacy nie mają się czego wstydzić.

Jak zmierzyć penisa – długość i grubość

Prawidłowe zmierzenie penisa nie jest łatwe. Jeśli ktoś decyduje się na takie pomiary, powinien pomyśleć zarówno o jego długości, jak i grubości. Właściwy pomiar może posłużyć zainteresowanym osobom do wyboru optymalnej prezerwatywy, więc jak widać, nigdy nie należy jej lekceważyć. Niewłaściwy rozmiar prezerwatywy może prowadzić do tego, że zsunie się ona podczas stosunku, więc istnieje duże prawdopodobieństwo przeniesienia choroby przenoszonej drogą płciową na inną osobę (jeśli ktoś ją ma, a ona o tym nie wie) lub zajścia w ciążę.

Ważną informacją dla zainteresowanych mężczyzn jest to, że pomiaru należy dokonywać w stanie erekcji penisa. Czasami będziesz potrzebować pomocy kobiety, nie wstydź się tego. Patrząc na długość penisa, na samym początku należy go wyprostować, a następnie przyłożyć do niego linijkę. Przykładowo zamiast linijki można użyć profesjonalnej taśmy krawieckiej, co da miarodajny wynik pomiaru. Może to być również kawałek sznurka, który zostanie później nałożony na miarę.

Nieco inaczej jest z pomiarem grubości własnego penisa. W tym przypadku konieczne jest również doprowadzenie do erekcji. Następnie penis jest owinięty taśmą lub sznurkiem. Odbywa się to w najgrubszym miejscu. Jeśli ktoś chciałby dopasować rozmiar prezerwatywy do wykonywanych pomiarów, wynik należy ostatecznie podzielić przez 3,14. Jak widać cała operacja jest prosta i można ją wykonać niezwykle wydajnie.

Jak powiększyć penisa i czy warto to robić?

Powiększanie penisa wcale nie jest łatwe, więc w niektórych przypadkach będzie to dość trudne do osiągnięcia, ale nie należy się szybko poddawać. Najskuteczniejszą metodą jest oczywiście stosowanie tabletek na powiększenie penisa, choć można też otworzyć się na ćwiczenia czy stosowanie przyrządów do pompowania penisa. Te metody są mało inwazyjne, ale bardzo skuteczne, dlatego trzeba wybrać taką, która będzie najwygodniejsza dla mężczyzny. Możesz poprosić specjalistę o pomoc.

Jednak nie zawsze warto powiększać swojego penisa, ponieważ panie nie zwracają na to takiej uwagi, jak mogłoby się wydawać mężczyznom. Największe doznania erotyczne przepływają przez stymulację przedniej ściany pochwy i można to zrobić za pomocą penisa lub palców, więc rozmiar w ogóle nie ma znaczenia.

Duży penis = lepszy w łóżku?

Posiadanie dużego penisa niekoniecznie oznacza, że mężczyzna będzie dobrze leżał w łóżku, bo wiele zależy od jego zaangażowania i energii, która będzie mu towarzyszyć w sypialni. Należy jednak mieć świadomość, że mały penis może być przeszkodą w uprawianiu seksu w niektórych pozycjach. Dodatkowo panowie z dużym penisem są pewni siebie i używają go w sypialni. Każdy jednak ponosi odpowiedzialność za własne działania, a najważniejsze jest zbudowanie odpowiedniej relacji z partnerem.

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments